DJ na wesele, poprawiny Rzeszów Wodzirej Doman

Moja oferta DJ na wesele lub poprawiny mile Państwa zaskoczy.

Jeśli jesteście na etapie poszukiwania oprawy muzycznej na swoje wesele to zapraszam do kontaktu ze mną. Zapewniam zarówno oprawę muzyczną jak również jestem wodzirejem podczas prowadzonych wesel. Jako Dj na weselach pracuję już kilkanaście lat, podstawą mojej pracy i wyznacznikiem jej jakości jest świetna zabawa wszystkich gości na sali bez względu na wiek i płeć. DJ na weselu to klucz do udanej zabawy trwającej do samego rana. Zanim ostatecznie zdecydujecie się na oprawę muzyczną to zapraszam do kontaktu i do spotkania. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania, przedstawię moje pomysły oraz wysłucham Waszych oczekiwań.  Jestem otwarty na wszelkiego rodzaju pomysły i propozycje. Wspólnie będziemy mogli wypracować scenariusz wesela, wraz z poszczególnymi zabawami grupowymi, które będą atrakcyjne dla wszystkich gości.

Rzeszów DJ Wodzirej na poprawiny, wesele
DJ na poprawiny, przyjęcie weselne Rzeszów

Rzeszów DJ na poprawiny, wesele
DJ Wodzirej na przyjęcie weselne Rzeszów

DJ Doman na wesele, poprawiny Rzeszów
Dee Jay na przyjęcie weselne Rzeszów

Profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie.

Dodatkowo oprócz oprawy muzycznej zapewniam profesjonalne nagłośnienie renomowanych firm RCF oraz JBL i oświetlenie firmy American DJ (ADJ), które wprowadza w nastrój nocnej zabawy weselnej. Ponadto wspólne zabawy weselne wprowadzają klimat i pozwalają zintegrować bawiące się dwie rodziny.

Rzeszów DJ na przyjęcie weselne
DJ Wodzirej na poprawiny Rzeszów

DJ Wodzirej Rzeszów przyjęcie weselne
Rzeszów DJ Wodzirej na wesele

DJ Doman na wesele, poprawiny Rzeszów
Rzeszów DJ Wodzirej na wesele

Doświadczenie w prowadzeniu zabaw integracyjnych.

Na każdym etapie Młoda Para musi czuć się komfortowo podczas własnego wesela, więc nie aranżuję żadnych zaskakujących sytuacji. Dbam o to, aby bawili się wszyscy goście na sali, co równocześnie przekłada się na zadowolenie Młodej Pary. 

 

Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu przyjęć weselnych pozwoliła mi na wyselekcjonowanie repertuaru dla różnych grup wiekowych jak i wprowadzeniu, organizacji ciekawych zabaw integracyjnych. Więc wprowadzenie Waszych gości do spontanicznej zabawy nie będzie dla mnie żadnym problemem.

Rzeszów DJ Wodzirej na wesele, poprawiny
Wodzirej DJ na wesele Rzeszów

DJ na wesele, poprawiny Rzeszów
DJ Wodzirej na przyjęcie weselne Rzeszów

Rzeszów DJ Doman na poprawiny, wesele
Wodzirej DJ na wesele Rzeszów

Przygotowania do spotkania z DJ.

Warto o przygotowaniach do ślubu, samego wesela zacząć myśleć znacznie wcześniej, dzięki temu będziemy mieć czas na dopracowanie szczegółów. Ale jeśli chodzi o oprawę muzyczną możecie być spokojni, na spotkaniach szczegółowo omawiam każdy etap przyjęcia, podpowiadam na co należy zwrócić uwagę, prezentuję na filmach zabawy które jestem w stanie zorganizować, odtwarzam podkłady muzyczne: pod podziękowania dla rodziców, tort itp.

Zapraszam na pierwsze niezobowiązujące spotkanie podczas którego bardzo wiele może się wyjaśnić.

512 450 168

domanskid@wp.pl

DJ na wesele Rzeszów, DJ na poprawiny Rzeszów, dee jay na wesele Rzeszów, dee jay na poprawiny Rzeszów

Głogów Małopolski, Sieniawa, Przemyśl, Kolbuszowa, Rudnik nad Sanem, Tyczyn, Stalowa Wola, Ropczyce, Baranów Sandomierski, Sanok, Sędziszów Małopolski, Ustrzyki Dolne, Błażowa, Nisko, Rymanów, Cieszanów, Dukla, Brzozów, Boguchwała, Dębica, Brzostek, Pilzno, Kołaczyce, Przecław, Krosno, Radomyśl Wielki, Nowa Sarzyna, Narol, Oleszyce, Tarnobrzeg, Radymno, Łańcut, Strzyżów, Zagórz, Sokołów Małopolski, Iwonicz-Zdrój, Kańczuga, Ulanów, Lubaczów, Pruchnik, Rzeszów, Nowa Dęba, Leżajsk, Mielec, Lesko, Zaklików, Jarosław, Dynów, Jasło, Jedlicze, Przeworsk.

DJ na wesele, poprawiny Rzeszów