Dariusz Domański - DJ DOMAN - Stalowa Wola

Jako DJ prezenter od wielu lat profesjonalnie prowadzę wszelkiego rodzaju przyjęcia okolicznościowe. Gram najbardziej znane i lubiane utwory, utwory minionych lat, muzykę weselną, biesiadną, jak również utwory z aktualnych list przebojów stacji radiowych.

Nigdy nie mam sztywno ustalonego repertuaru, rodzaj muzyki i zabawy mogą być wybrane przez organizatora imprezy oraz są dostosowywane na bieżąco do różnych gustów bawiących się gości oraz do ich wieku. W każdej chwili goście, mogą do mnie podejść, by poprosić o ulubiony utwór i zadedykować go wybranej osobie.

W trakcie każdej imprezy pełnię rolę wodzireja, wprowadzam gości w dobry nastrój, organizuję fajne konkursy, zabawy ze śmiesznymi gadżetami, tradycyjną biesiadę przy stolikach. Posiadam dwa telewizory 40 cali. Dzięki nim w trakcie wesela, czy innej imprezy mogę zorganizować karaoke oraz wyświetlić wcześniej przygotowaną przeze mnie prezentację np. “wspomnienia z dzieciństwa Młodej Pary”. Tego typu zabawy i projekcje na pewno uatrakcyjnią każdą imprezę a gościom dostarczą niezapomnianych wrażeń.

Usługi mojej firmy to:

  • oprawa muzyczna wszelkiego rodzaju imprez
  • wynajem nagłośnienia oraz ekranów